Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA DELUX 500 (250W for 500W Desktop PC), Fan 12cm, Conector 20+4 pini, 2xSATA, 2xMolex, 1xSmall 4

Număr anunț
DA31173328
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.393.470 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
16.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.393.470 RON