Atribuită Cumpărare directă

Servicii intocmire proiecte amenajare spatii publice si recreere

Număr anunț
DA35152833
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Furnizor / câștigător
AFB MEDIA EXPERT PROIECT S.R.L. (CUI 40757689)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON