Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat
Refacere hidroizolatie cladire exploatare Antestatie, camera comanda Statie Bagger 6-7, cladire Sala Turbine grup 5
- Număr anunț
- SCN1013421
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO PLUS SRL (CUI 21925182)
- Cod CPV
- 45261300-7 · Lucrari de hidroizolare si de instalare de burlane (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.387,66 RON
- Valoare atribuită
- 95.150,90 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 10:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1012999
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020387
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + anexela 1-4-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020387.pdf
- Formulare - lucrari-semnat.docx.p7s
- Model - Contract de lucrari-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HIDRO PLUS SRL CUI 21925182
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MULTISERVICE G & G S.R.L. CUI RO 5420420
Oferta 3
Individuala
Ofertant
IZOSERV CONSTRUCT SRL CUI RO32260246
Valoare atribuită
95.150,90 RON
din 115.387,66 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 20.236,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.