Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,3% sub estimat
Acord Cadru servicii de telefonie mobilă și transmisie de date
- Număr anunț
- SCN1013416
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.200 RON
- Valoare atribuită
- 12.181,07 RON 95,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 10:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1006657
- Termen limită
- 03.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020415
Documente
Documentația de atribuire
- 4.Modele Formulare.docx.p7s
- 5.Model Acord Cadru. SJdocx.docx.p7s
- 6.MODEL Contract subsecvent SJ.doc.p7s
- Caiet de sarcini telefonie mobila.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020415.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
12.181,07 RON
din 259.200 RON estimat
95,3%
Adjudecat la 4,7% din estimat · economie 247.018,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.