Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,9% sub estimat

Servicii de intocmire SF sistem de protectie perimetrala CCTV

Număr anunț
SCN1013191
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.504 RON
Valoare atribuită
8.300 RON 27,9% sub estimat
Data publicării
22.08.2018 10:26
Anunț de atribuire
SCNA1006651
Termen limită
04.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008096

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Subcontractanți 1
PF Zlavog Gr.Ioan CUI 19876037
Oferta 3 Individuala
Ofertant
MIRA TELECOM S.A. CUI RO 11123297
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.300 RON

din 11.504 RON estimat 27,9%

Adjudecat la 72,1% din estimat · economie 3.204 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.