Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat

ELEMENTE ELASTICE PENTRU BENZILE TRANSPORTOARE DE CARBUNE

Număr anunț
CN1004530
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.000 RON
Valoare atribuită
155.220 RON 9,8% sub estimat
Data publicării
24.09.2018 13:48
Anunț de atribuire
CAN1009416
Termen limită
25.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ENERGO-PRODUCT SRL CUI RO 13368889

Valoare atribuită

155.220 RON

din 172.000 RON estimat 9,8%

Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 16.780 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.