Atribuită Cumpărare directă

Imprimante - Echipamente printing conform oferta

Număr anunț
DA35139214
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI 14307081)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.370 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.370 RON