Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare Liceul Teoretic Bolzai Farkas, strada Secuilor Martir nr 14

Număr anunț
DA31172433
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.062.949 RON
Data publicării
11.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.062.949 RON