Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin inh. Cfc-free 100mcg/dz x 200 dz. IRL

Număr anunț
DA31186773
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.840.373 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.840.373 RON