Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimbator de caldura Alfa Laval - T10-MFM, 18 placi, aliaj 316, 0.4 mm, NBRB - ACM - 400 kW

Număr anunț
DA31191242
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Cod CPV
42511100-2 · Schimbatoare de caldura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.190.456 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.190.456 RON