Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SUBSTANTE TRATARE SI FILTRARE APA PISCINA CENTRUL BALNEAR TÂRGU OCNA, JUD. BACĂU

Număr anunț
DA31190613
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Cod CPV
38416000-4 · PH metre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.890.763 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.890.763 RON