Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii drumuri cu mixutri asfaltice in Comuna Turt

Număr anunț
DA31188181
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.019.533 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.019.533 RON