Atribuită Cumpărare directă

Davia 5 mg-cpr. film. x 30-Terapia RO DONEPEZILUM

Număr anunț
DA35125215
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
216,20 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
01.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,20 RON