Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii exploatare forestiera

Număr anunț
DA31185694
Autoritate contractantă
COMUNA BABENI (CUI 4495140)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.300.090 RON
Data publicării
16.08.2022 00:00
Data finalizării
17.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.300.090 RON