Atribuită
Atribuire
Achizitie convector 750/1250/2000 W Tanomi Esperanza , protectie, conform comanda nr. 41794/27-11-2023, referat nr. 41639/27-11-2023, astfel: 3 buc. x 79.82= 239.47
- Număr anunț
- DAN2059061
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 239,47 RON
- Data anunțului
- 05.12.2023 21:35
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.