Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb titrator Ti-Touch 915 si Multimetru ProLab 4000, CR 41220

Număr anunț
DA36041541
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.470 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.470 RON