Atribuită Cumpărare directă

Masina de pentru spalat rufe FRONTALA slim 10 kg 1400 rpm clasa A Candy Ultra Hygiene

Număr anunț
DA36041568
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.979 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979 RON