Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse bauturi racoritoare conform comanda nr. 37555/ 19-10-2023, referat nr. 37469/19-10-2023, astfel 1] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 3.93 = 94.32 2] Mirinda ORANGE - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 3.93 = 94.32 3] Pepsi TWIST - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 4.07 = 97.68 4] Prigat CAPSUNA-BANANA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 3.90 = 93.60 5] Prigat nectar - CAPSUNA-BANANE - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 4.21 = 101.04 6] Prigat nectar - PIERSICI - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 4.21 = 101.04 Transport asigurat de furnizor
- Număr anunț
- DAN2060139
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 582 RON
- Data anunțului
- 07.12.2023 02:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.