Atribuită Cumpărare directă

Lampi cu incandescenta pentru instalatii de semnalizare - SRCF CTA

Număr anunț
DA36042926
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
ISAF EXIM TRADE S.R.L. (CUI 47020039)
Cod CPV
31519100-8 · Lampi cu incandescenta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
191.907,50 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191.907,50 RON