Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

Modernizare strazi in satele Ciocile, Chichinetu si Odaieni in comuna Ciocile, judetul Braila

Număr anunț
SCN1013365
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCILE (CUI 4342782)
Furnizor / câștigător
MICATIS PROD SRL (CUI 10332082)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.427.977,69 RON
Valoare atribuită
6.200.335,59 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
22.08.2018 09:26
Anunț de atribuire
SCNA1006649
Termen limită
10.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020384

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MICATIS PROD SRL CUI 10332082

Valoare atribuită

6.200.335,59 RON

din 6.427.977,69 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 227.642,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.