Atribuită Cumpărare directă

Detergenti+Produse de curatenie

Număr anunț
DA36043753
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
229,60 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,60 RON