Atribuită Cumpărare directă

Furnizare tractor de tuns gazonul pentru Comuna Spantov Judetul Calarasi

Număr anunț
DA36047035
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.463,70 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.463,70 RON