Atribuită Cumpărare directă

Placute reflectorizante

Număr anunț
DA36047190
Autoritate contractantă
COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.107,40 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107,40 RON