Atribuită Cumpărare directă

Plicuri personalizate C5 si C4 cu fereastra

Număr anunț
DA36048465
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.800 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.800 RON