Atribuită Cumpărare directă

SERINGA SI Tub conector de joasa presiune spiralat compatibil Liebel Flarscheim / LF CT 9000 ADV

Număr anunț
DA36048611
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
ZENMED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 16574751)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON