Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G/MP, 500 COLI/TOP, TRAFFIC COPY

Număr anunț
DA36049334
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
01.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON