Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart VORTEX V40EVA1VS, Full HD, 101cm

Număr anunț
DA36049366
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 (CUI 29034729)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
672,19 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,19 RON