Atribuită Cumpărare directă

Electrozi 70x50 mm

Număr anunț
DA36049448
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON