Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare pachet toner KM bizhub C250I TN328

Număr anunț
DA36049611
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
668,07 RON
Data publicării
01.07.2024 14:27
Data finalizării
02.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,07 RON