Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de reparatie si Calibrare/verificare numarator particule PAMAS S40 400-776

Număr anunț
DA36049938
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
SUSZI SRL (CUI 2986043)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.048 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.048 RON