Atribuită Cumpărare directă

CIMENT ROMCIM ULTRA 42,5 20KG

Număr anunț
DA36050297
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
598,20 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,20 RON