Atribuită Cumpărare directă

Licențe Office 2021 LTSC PROFESSIONAL PLUS

Număr anunț
DA36050479
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.70 (CUI 35021910)
Furnizor / câștigător
NEXT EXPERT SRL (CUI 34166505)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.979,80 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.979,80 RON