Atribuită Cumpărare directă

Refacere Pardoseala Camere Resuscitare Cardiologie USTIC

Număr anunț
DA36051958
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
OLTEAN TERMO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 25946170)
Cod CPV
45262321-7 · Lucrari de sapa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.016 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.016 RON