Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inspectie si testare tehnica

Număr anunț
DA36052915
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
AQUA & SOLAR TECH S.R.L. (CUI 25565450)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.801,14 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.801,14 RON