Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE URMARIRE IN TIMP A CONSTRUCTIEI

Număr anunț
DA36053157
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
Furnizor / câștigător
CONSIG CONS SRL (CUI 21862629)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON