Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea serviciilor pentru realizarea a 3 seturi cărți de vizită (100 de bucăți pe set)

Număr anunț
DA36054407
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
CONTR-ALL END S.R.L. (CUI 18191167)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
221,85 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
05.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,85 RON