Atribuită Cumpărare directă

“Servicii de organizare și desfășurare eveniment Elevate your Idea Summer School”

Număr anunț
DA36055599
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
ATON BUSINESS CREATOR SRL (CUI 17795904)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON