Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG ROLA 210MM MORTARA / COMEN / Delta 60 / BTL 08 LT / LC / Cardico 1210/ 1200G / BIOCARE

Număr anunț
DA36056241
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.475 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.475 RON