Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transportat cablu de distributie curent electric rulat pe tambur, pe raza municipiului Craiova. {1 cursa x 150 lei/ cursa = 150 lei}, conform referat nr. 44091/21-12-2023 intocmit de Sector Coloana Auto si Oferta nr.44208/22-12-2023
- Număr anunț
- DAN2074457
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data anunțului
- 22.12.2023 10:07
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.