Atribuită Cumpărare directă

Bonuri valori carburant auto -pentru beneficiarii cf Legii nr.448/2006

Număr anunț
DA36057581
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
798,38 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,38 RON