Atribuită Cumpărare directă

Consumabile PRF

Număr anunț
DA36058201
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
544,44 RON
Data publicării
02.07.2024 14:27
Data finalizării
03.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544,44 RON