Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seminar practic SICAP
- Număr anunț
- DA20000199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DR. MEXA CONSULTING S.R.L. (CUI 36218651)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 02.04.2018 14:42
- Termen limită
- 07.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro