Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Slefuitor cu excentric GEX 125-150 AVE și accesorii
- Număr anunț
- DA20000693
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 07:43
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2018 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075 RON
din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro