Ofertă acceptată Cumpărare directă

Definire cumparare directa

Număr anunț
DA20002347
Autoritate contractantă
Casa Tineretului Campina (CUI 11022063)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
79999200-5 · Servicii de facturare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
03.04.2018 11:11
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
03.04.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.