Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie xerografica A4 80 gr/mp
- Număr anunț
- DA20001998
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- R 14837118 AVANT CONSULTING S.R.L.
- Cod CPV
- 30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.018 RON
- Valoare finală
- 3.150 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 10:45
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.