Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare densitate antigel si incarcare
- Număr anunț
- DA20004471
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOLOGIC TERMIC INSTAL SRL (CUI RO24440335)
- Cod CPV
- 09320000-8 · Aburi, apa calda si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 13:34
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro