Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie motorina

Număr anunț
DA20000312
Autoritate contractantă
COMUNA CEZIENI (CUI 4394994)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.875 RON
Valoare atribuită
2.875 RON
Data publicării
02.04.2018 15:42
Termen limită
07.04.2018 17:00
Data finalizării
02.04.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.875 RON

din 2.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.