Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASCO si RCA pentru autovehiculele CMSPPB SA

Număr anunț
DA20010915
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.817 RON
Valoare atribuită
3.817 RON
Data publicării
04.04.2018 11:35
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.817 RON

din 3.817 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.