Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGULATOR DE PRESIUNE PENTRU OXIGEN MEDICAL CU CUPLA RAPIDA DIN
- Număr anunț
- DA20009179
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599 RON
- Valoare atribuită
- 599 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 09:45
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599 RON
din 599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro