Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta lunara software pentru monitorizare prin GPS

Număr anunț
DA20008327
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
Cod CPV
79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665 RON
Valoare atribuită
665 RON
Data publicării
04.04.2018 08:51
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665 RON

din 665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.